VÄRBAMISALANE TEADAANNE SEOSES COVID-19 VIIRUSEGA!

Norma annab teada, et ootame jätkuvalt kõikide tublide inimeste CV’sid meie vabadele ametikohtadele!

Seoses Eestis leviva Covid-19 viirusega oleme teinud oma tööprotsessides mõningaid muudatusi ning seetõttu on ka vastused olnud tavapärasest aeglasemad. Palume kõigilt mõistvat suhtumist ja kannatlikku meelt!

Kõikidele, kes on hiljuti Norma vabadele töökohtadele kandideerimiseks oma CV saatnud, edastame ühiskirja, kus selgitame täpsemalt Normas toimuvat ja seda, mismoodi see värbamisprotsesse mõjutab.

Värbamine küll osaliselt jätkub, aga uuendatud, eelkõige kontaktivabal meetodil. Seega toimuvad ka kõik kohtumised eelnevalt kokku lepitud aegadel ja meetoditel, füüsiliselt kohale me Normasse praegu kedagi ei oota! Jääge ootama meie täpsustavaid juhiseid ning kui Sul on küsimusi, siis kirjuta või helista meile.

Turvalisus– prioriteet nr.1

Rahvusvahelises autotööstuse tööjaotuses pole olemas suuri ja väikesi firmasid. On olemas pühendunud tegijad, nõudlikud kliendid ja ülim eesmärk – inimeste rahuolu ja elud.

Norma AS lõppklientideks on suured autovalmistajad üle maailma nagu Audi, Bentley, Porsche, Volkswagen, Tesla ja paljud teised.

Üle 60 inseneri

Üle 150 tootekategooria

127 aastat kogemust