Elen Kaupmees: „Normas on rutiini asemel hoopis põnevus!“

Elen tuli Normasse tööle aastal 2007, alustades tööd tarnija kvaliteedi insenerina. Viis aastat hiljem suundus ta ostuosakonda operational/project buyer ametikohale. Elen on rahul oma karjääri harmoonilise ja loogilise käigu üle, sest ta saab kasutada erinevatel ametikohtadel omandatud oskusi.

Millega tegeleb ostuspetsialist?

Ostuspetsialisti tööks on igapäevane suhtlus tarnijatega ning kvaliteedi- ja logistikaosakonna toetamine tarnijaga seotud probleemide lahendamisel.

Normas on osakondade töö hästi koordineeritud ja omavahel seotud. Elen kogeb igapäevaselt, kuidas põimuvad omavahel logistika-, kvaliteedi-, ostuosakonna ülesanded. Sellel põhjusel Norma alati toetab töötajate soovi laiendada enda profiili, katsetada uusi võimalusi, süveneda teiste osakondade spetsiifikasse.

Mis on Elenit Normas juba 12 aastat hoidnud?

Normas ei ole rutiini. Tööprotsessid on loomulikult selged ja täpsed, aga põnevus ei kao kuskile: igal hetkel võib tarvis minna loomingulist mõtlemist, teisel alal saadud kogemust ja julgust teha uuenduslikke ettepanekuid.

Elen rõhutab, et Normas saab igaühe poole pöörduda sõltumata probleemi tõsidusest. „Hindan sõbralikku ja avatud suhtlust!“ ütleb ta. Juhtidel on olemas kogemus ning tervikpilt iga osakonna tööst, nii et kõik on kontrolli all. Eleni jaoks on tähtis, et tööl valitseb rahulik, professionaalne atmosfäär ilma stressi ja konfliktideta.

Miks Norma on hea eeskuju?

Norma pikaajaline töötaja Elen tõi välja tähtsaimad aspektid, mis teevad Norma ihaldusväärseks ja perspektiivikaks töökohaks:

  • abivalmis ja sõbralik kollektiiv
  • loomingulised tööülesanded
  • toetav ja abivalmis ülemus
  • põnevad ametikohad
  • arengu- ja karjäärivõimalused
  • toredad spordiüritused

Sportlik kollektiiv annab energiat

Norma on suur rahvusvaheline ettevõte, kus väärtustatakse inimlikku suhtlemist. Eriti on seda tunda tiimiüritustel. Suvepäevadel saavad erinevate osakondade inimesed üksteist rohkem tundma õppida, samas osa võtta põnevatest seltskonnamängudest, võistelda ja end proovile panna. Tagasi tööle naastes on kolleegidel värske positiivne impulss ja säravad silmad.

Turvalisus– prioriteet nr.1

Rahvusvahelises autotööstuse tööjaotuses pole olemas suuri ja väikesi firmasid. On olemas pühendunud tegijad, nõudlikud kliendid ja ülim eesmärk – inimeste rahuolu ja elud.

Norma AS lõppklientideks on pea kõik suured autovalmistajad üle maailma!

Üle 60 inseneri

Üle 150 tootekategooria

130 aastat kogemust