Mida Indrek Jaanson arvab töötamisest Normas?

Indrek Jaanson on Normas töötanud 2,5 aastat. Temas on tugev sõltumatu vaim ning suur püüdlemine teha oma tööd hästi olenemata kõrvalistest asjaoludest. Põnev on uurida, kuidas ambitsioonikas noormees Normasse sattus, mida ta oma töökohast arvab ning miks see talle meeldib.

Kinost Normasse

Enne Normasse tulekut töötas Indrek kuus aastat kinos. Ühel hetkel tekkis soov leida tööd täitsa teisel alal, mis oleks tema omandatud tehnilisele haridusele lähedasem. Ta kuulis ülikoolikaaslaselt positiivset arvamust Norma kohta ja läks intervjuule. See sujus ning Indrek saigi soovitud uue töökoha: võimas rahvusvaheline ettevõte usaldas talle huvipakkuvaid projekte, kus tema sai kasutada oma teadmisi ja oskusi.

Indrek on tootmisanalüütik ja lisaks projektijuht. Tema koordineerib kogu tehast hõlmavaid projekte: korraldab koostööd, teeb plaane ning viib neid ellu, hindab kõiki võimalusi ja riske.

4 tähtsat aspekti, mis teevad töö atraktiivseks:

  • Avatud suhtlemisstiil

„Minu jaoks on tähtis, et saaks kõik ära rääkida ega pea võimalikke murekohti peidus hoidma,“ räägib Indrek. Teda inspireerib mitte niipalju Normale iseloomulik hubane kollektiivisisene suhtlus, kui võimalus olla professionaal ja saavutada püstitatud eesmärke. Kui selleks on vaja anda või vastu võtta konstruktiivset kriitikat, pole see üldse probleem.

  • Kindlad standardid

Indrek rõhutab, et Norma on ettevõte traditsioonide ja täpsete standarditega, kus kõik tööd ja nõuded põhinevad kõrgetel autotööstuse standarditel. Indrekule selline süsteem sobib: „On hea tunne, kui teen tööd hästi ja kindlal viisil. Reaalne tegevus ning ülemuse usaldus motiveerivad,“ lisab tema.

  • Eneseteostuse võimalus

Normas väärtustatakse ja toetatakse töötajaid. Kui töö ühel kohal ei laabu, pakutakse inimesele varianti vahetada osakonda ja ametikohta. Igaühel peab olema võimalus leida oma kutsumus. Kui oled aktiivne ja vastutustundlik, siis on sul head šansid kõrgemaid tööpositsioone taotleda.

  • Professionaalne silmaring

Eelmisel nädalal tuli Indrek tagasi lähetusest Poolas, kus ta käis juba kolmandat korda. Ta tutvus sealse tootmisega, sai võrrelda töötingimusi ja tulla tagasi Normasse värskete mõtetega.

Tark ei torma?

Norma koos Autoliv’iga on maailmatasemel ettevõte, mida iseloomustavad stabiilsus, traditsioonid, rahulik töökeskkond ja turvaline tunne. Indrek ise on sihikindel töötaja, kes ei jõua ära oodata šansi uute lahenduste ja lähenemisviiside katsetamiseks. Võib öelda, et tema soov asju ära teha ja uusi väljakutseid saada ning Norma ajaga läbiproovitud tööstandardid täiendavad üksteist ideaalselt.

Turvalisus– prioriteet nr.1

Rahvusvahelises autotööstuse tööjaotuses pole olemas suuri ja väikesi firmasid. On olemas pühendunud tegijad, nõudlikud kliendid ja ülim eesmärk – inimeste rahuolu ja elud.

Norma AS lõppklientideks on pea kõik suured autovalmistajad üle maailma!

Üle 60 inseneri

Üle 150 tootekategooria

130 aastat kogemust