Vaata, miks Olga, Aljona ja Irina töötavad Normas?

Irina Tammjärv: “Üheski teises kohas polnud seda õiget tunnet.”

Olga Linda: “Meie kollektiiv on nagu teine pere.”

Aljona Fjodorova: “Kui oled eksinud, leidub kindlasti keegi, kes võtab käest kinni ja viib õigesse kohta.”

Kolm täiesti erinevat naist: mõtlik Olga, aktiivne ja naerusuine Aljona ning elukogenud Irina. Kõik nad kuulsid ühel või teisel moel autode turvasüsteemi komponente tootvast ettevõttest Norma ja otsustasid: parem üks kord vaadata oma silmaga kui kümme korda ainult kuulda. Peale seda, kui nad olid töötingimuste ja ettevõttega lähemalt tutvunud, on nad Normasse pikkadeks aastateks püsima jäänud. Enam ei kujuta keegi neist ette end teises töökohas.

Norma – meie teine ​​kodu

Normas on olulisteks prioriteetideks head töötingimused ja töökeskkond. Need tegurid on töökoha valimisel otsustavad.

Aljona näiteks mäletab selgelt, kui hästi suhtuti temasse kui ta ettevõttes alles alustas. Tänu mõistvatele ülemusele suutis ta paralleelselt oma tööga lõpetada hariduse ning õppida selgeks eesti keel, mis tol ajal talle veel täitsa võõras oli. Nüüdseks on ta kogenud töötaja, kes valdab vabalt ka eesti keelt ning on tõusnud operaatori ametikohast kvaliteedi kontrollijani.

“Alguses ma täitsa ehmatasin,” meenutab Irina alguspäevi ettevõttes. Kui ta võrdles Normat konkurentidega, siis kaalusid Norma avatud suhtlus ja ladus töökorraldus ning isiklik lähenemine igale töötajale üles kõik teised. Tänaseks on Irina Normale pühendanud 42 tööaastat ja ei kavatsegi veel kuhugi lahkuda!

Millest algab Norma?

Töökohale, kuhu kandideeris Olga, oli suur konkurss. Kui Olga kuulis, et teda valiti paljude seast välja, oli ta oma saavutuse üle ilmselgelt ja põhjusega väga uhke. Tänaseks on ta selles mainekas ettevõttes töötanud juba 19 aastat. “Mul vedas, tegelen iga päev sellega, mida oskan ja armastan,” kommenteerib Olga.

Enne tööle asumist koolitavad uusi töötajaid kogenud spetsialistid. Eesmärgiks pole mitte ainult tulevaste tööülesannete selgeks tegemine, vaid ka ettevõtte üldiste eesmärkide tutvustamine. Kõik peaksid mõistma, missugune on lõpptoode, kus seda kasutatakse ning kuidas Norma tooted päästavad inimelusid. On tähtis, et iga töötaja tunneks ennast osana ühest suurest ühisest missioonist.

Kes on tõeline “normakas”?

Olga, Irina ja Aljona on ettevõttes töötanud pikki aastaid ja saavad ilma raskusteta anda ideaalse töötaja kirjeldust. Norma ootab sind oma töötajate ridadesse, kui oled:

  • Vastutustundlik ja sihikindel: just sellised inimesed jäävad ettevõttesse pikaks ajaks ja teevad edukat karjääri;
  • Füüsiliselt vastupidav: koormus võib olla erinev, eriti öised vahetused nõuavad palju energiat;
  • Suhtlusaldis: meeskonnatöö annab parimaid tulemusi;
  • Hea stressi taluvusega: aruta probleemi kollektiivis, leia optimaalne lahendus ja naera oma eksimuse üle – see on parim retsept stressiolukorrast väljumiseks;
  • Perfektsionist: täpsus ja pisiasjadele tähelepanu pööramine on kohustuslikud, kui oled osake toodangust, millest sõltub inimeste ohutus;
  • Ambitsioonikas ja julge: mitmekesine areng on võimalik ainult siis, kui oled avatud uutele kogemustele;
  • Oskad kasutada arvutit: kaasaegses ettevõttes läheb vaja vähemalt baasteadmisi;
  • Siiras ja entusiastlik: tõelised tulemused tulevad siis, kui annad endast 100% ning oled valmis panustama, sest armastad oma tööd.

 

Turvalisus– prioriteet nr.1

Rahvusvahelises autotööstuse tööjaotuses pole olemas suuri ja väikesi firmasid. On olemas pühendunud tegijad, nõudlikud kliendid ja ülim eesmärk – inimeste rahuolu ja elud.

Norma AS lõppklientideks on pea kõik suured autovalmistajad üle maailma!

Üle 60 inseneri

Üle 150 tootekategooria

130 aastat kogemust