Töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteem

Töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteem

Autotööstuse turvakomponentide juhtiva tootjana on Autoliv ja Norma pühendunud tootma ja arendama kvaliteetseid turvasüsteeme, tagades samal ajal töötajate ohutud töötingimused. Nii töökohal kui väljaspool seda on tervis ja ohutus rohkemat kui vaid element äris – see on meie tegevus.

Me usume, et kõik tööga seotud vigastused, haigestumised ja tervisekahjustused on välditavad. Me püüdleme pidevalt selle poole, et kõrvaldada kõik ohud, kaitsta inimeste tervist ja ettevõtte vara, samal ajal järgides kõiki õigusakte ja teisi nõudeid, mis kohalduvad Norma tegevustele ja seonduvad töökeskkonna riskide ja võimalustega.

Kõik töötajad kõigil tasanditel jagavad vastutust võimalike ohtlike tingimuste ja käitumise tuvastamise, kõrvaldamise ja teavitamise eest.

Normas rakendatud juhtimissüsteem on sertifitseeeritud ISO 45001 nõuetele.

Vaata sertifikaati – ISO 45001 sertifikaat

Töötervishoiu ja -ohutuse poliitika

Rohkem informatsiooni Autolivi jätkusuutlikkuse ning töötervishoiu ja tööohutuse kohta leiad Autoliv.com (link Sustainability | Autoliv)

Turvalisus– prioriteet nr.1

Rahvusvahelises autotööstuse tööjaotuses pole olemas suuri ja väikesi firmasid. On olemas pühendunud tegijad, nõudlikud kliendid ja ülim eesmärk – inimeste rahuolu ja elud.

Norma AS lõppklientideks on pea kõik suured autovalmistajad üle maailma!

Üle 60 inseneri

Üle 150 tootekategooria

135 aastat kogemust