Norma kõnnib novembris 15 000 eurot Hille Tänavsuu Vähiravi Fondi heaks

Normas on sport alati au sees olnud. Keskmine “normakas” kasutab oma vaba aega jooksmiseks, suusatamiseks, jalgratta või rulluiskudega sõitmiseks, võistlustel osalemiseks ja teisteks sportlikeks väljakutseteks. Kesmine normakas on ka terviseteadlikum, tugevama tervise ja kirega inimene.

Lisaks eelmainitud spordilembusele on normakad ka südamlikud ja kaastundlikud. Ettevõtte juhatus leidis suurepärase viisi, kuidas siduda sport heategevusega. Nimelt alustavad novembris Norma töötajad helge ettevõtmisega – nad harrastavad sporti mitte ainult enda naudinguks, vaid ka vähihaigete abiks. Kampaanias osalevad normakad koguvad Endomondo äppi kasutades ühe kuu vältel iga kilomeetri eest ühe euro Hille Tänavsuu Vähiravi Fondi toetuseks. “Kuu lõpus saadud kilomeetrid arvutatakse ümber eurodeks ning annetatakse Norma poolt Hille Tänavsuu Vähiravi Fondile. Teades, kuivõrd tubli ja entusiastlik on Norma kollektiiv, siis on arvestuslik toetus fondile umbes 15 000 eurot,” ütleb projekti eestvedaja Marvin Üürike.

Osalema on teretulnud kõik praegused ja ka uued Norma töötajad: lihtsalt registreeri ennast Endomondo äpis ja hakka sportima. Arvestusse lähevad kirja kõik “taldadel” spordiliigid, mis antud äpis valikus on: maastiku- ja asfaldijooks, kõndimine, jalutamine, orienteerumine jne. “Ainuke piirang on jalgrattasõit, sest rattaga sõidetud kilomeetreid on oluliselt kergem läbida kui oma jalgadel,” selgitab Üürike.

Norma kutsub üles olema novembris kahe jalaga maa peal ja teha sporti teadlikult. See annab suurepärase tunde ja ka heategevusliku eesmärgi!

Suvespartakiaad 19′ / Foto: Ardo Säks

 

Turvalisus– prioriteet nr.1

Rahvusvahelises autotööstuse tööjaotuses pole olemas suuri ja väikesi firmasid. On olemas pühendunud tegijad, nõudlikud kliendid ja ülim eesmärk – inimeste rahuolu ja elud.

Norma AS lõppklientideks on pea kõik suured autovalmistajad üle maailma!

Üle 60 inseneri

Üle 150 tootekategooria

135 aastat kogemust