Tule tutvu Norma vabade töökohtadega!

24. septembril 2019 toimub Kultuurikatlas Eesti Töötukassa korraldatav Töö- ja karjäärimess, kus osaleb ka Norma. Kasuta head võimalust ja tule tutvu kõikide meie vabade töökohtadega!

Mess on suurepärane võimalus tutvuda Norma inimestega, küsida personaliosakonnalt detailset infot vabade ametipositsioonide kohta ning uurida, milline töö võiks just sulle sobida. Norma on rahvusvaheline suurettevõte, kus töötab üle 800 inimese ja mille karjäärivõimalused on sinulegi avatud!

„Otsime messilt eelkõige tootmistöötajaid ja laooperaatoreid, aga vabu ametikohti on teisigi,“ ütleb Norma värbamisspetsialist Margit Elts, kes messil Norma tegevusi opereerib ja inimesi kõikides küsimustes aitab. Ta rõhutab, et kogu protsess on tehtud võimalikult lihtsaks ja mugavaks – isegi CV’d ei pea endal kaasas olema, vaid selle saab Norma boksis kohapeal täita. „Kui vaja, siis aitame inimest ka selle koostamisel, et kandideerimine ei jääks CV puuduse taha,“ julgustab Margit kõiki huvilisi kohale tulema.

Seoses tootmise laienemisega otsib Norma endale mitmeid uusi kolleege, vabad ametikohad on järgmised: tootmistöötaja, laooperaator, hooldusspetsialist, tarnija kvaliteediinsener, laboritehnik, tootmise kvaliteediinsener, projekti kvaliteediinsener, toote audiitor, kliendi kvaliteeditugi, vahetuse vanem, vanem laooperaator, materjali planeerija, pakendiinsener, tootmise planeerija, kliendi planeerija, veondusspetsialist, logistikainsener, muudatuste koordinaator, projektiinsener, protsessi muudatuste juht, seeriatootmise protsessiinsener, CNC-freesija ja laserkeevitaja.

Kohtume 24. septembril Kultuurikatlas! Uksed avatakse kell 11:00.

Turvalisus– prioriteet nr.1

Rahvusvahelises autotööstuse tööjaotuses pole olemas suuri ja väikesi firmasid. On olemas pühendunud tegijad, nõudlikud kliendid ja ülim eesmärk – inimeste rahuolu ja elud.

Norma AS lõppklientideks on suured autovalmistajad üle maailma nagu Audi, Bentley, Porsche, Volkswagen, Tesla ja paljud teised.

Üle 60 inseneri

Üle 150 tootekategooria

127 aastat kogemust