Terves kehas terve vaim!

Kahtlemata on sport üks parimaid viise pingelisest tööst taastumiseks ja vaimu kosutamiseks!

Just seetõttu on normakad sagedased külalised spordisaalides ja terviseradadel. Regulaarselt osaletakse erinevatel jooksu, orienteerumise, rattasõidu, triatloni ja suusavõistlustel. Sellistel üritustel nagu Tartu Maratoni Kuubik, Kõrvemaa Neliküritus, Tallinna Maraton, Orienteerumispäevakud jne oleme sagedased osalejad. Vastupidavusalad eeldavad pikema perioodi jooksul järjepidevat ning teadlikku treenimist ja just seetõttu on erinevad pikamaa jooksuvõistlused populaarsed normakate seas.

Tallinna Maraton tähistas tänavu oma kahekümnendat toimumisaastat. Uhkelt üle poole sellest ajast on Norma spordiklubi liikmed sellest osa võtnud. Tänavu osales Tallinna Maratonil Normast 3 maratoonarit ja 8 poolmaratoonarit, kes kõik õnnelikult ja naerulsui oma distantsi ka lõpetasid. Õnnestunud ettevalmistuse ja soodsate ilmaolude tõttu joosti tänavu 1 isiklik rekord maratoni ja 5 isiklikku rekordit poolmaratoni distantsil.

Niiet igati kordaläinud üritus!

Jätkub sügisene hooaeg ja ettevalmistus järgmiseks ürituseks: heategevuslik Vana-aasta teatemaraton.

Järgnevad mõned fotod osalejatest:

Numbrid käes ja tuju hea:

Maratoonarid ootamas oma starti:

Kogu Norma tiim uhkelt Tallinna Maratoni lõpus:

Turvalisus– prioriteet nr.1

Rahvusvahelises autotööstuse tööjaotuses pole olemas suuri ja väikesi firmasid. On olemas pühendunud tegijad, nõudlikud kliendid ja ülim eesmärk – inimeste rahuolu ja elud.

Norma AS lõppklientideks on pea kõik suured autovalmistajad üle maailma!

Üle 60 inseneri

Üle 150 tootekategooria

135 aastat kogemust