TULE MEILE PRAKTIKALE!

Oled tudeng ning otsid praktikakohta?

Norma ootab oma meeskonnaga liituma asjalikke tudengeid, kes soovivad praktikakogemust rahvusvahelises ja suures ettevõttes!

Kas sa teadsid, et väga suur osa Normas töötavatest inseneridest, logistikutest ja nii mõnigi juhtidest on alustanud omal ajal praktikandi kohast? Kuna Norma soosib väga firmasisest arengut, siis on tublil, hakkajal ja arenemisvõimelisel inimesel Normas suhteliselt kerge pidevalt kasvada, uusi ametipositsioone õppida ja end pidevalt proovile panna.

Normas kestab praktika üldiselt kuni kuus kuud, pärast mida vaadatakse üle inimese enda soovid-vajadused ning Norma-poolne tagasiside. Kui inimene ise on ambitsioonikas, näitab üles initsiatiivi ning sobib oma isiksusega meeskonda, siis on suhteliselt suur tõenäosus pärast praktika lõppu ka tööpakkumine saada. Niisiis on praktikakoht positiivne kogemus esimeseks kogemuseks tööalaselt, mille käigus saab tudeng tundma õppida Normat ja vastupidi.

Ja tudengid Normale meeldivad!

Üleüldse toetab Norma sisepoliitika õppimist, arengut ja pidevat enesetäiendamist, mistõttu ollakse mõistvad, leitakse kompromisse ja võetakse arvesse kooligraafikut. Paindlikkus, koostöö ja suurema pildi nägemine on Norma ühed põhiväärtused, eriti just õppijate suunas.

Kui sa tuled Normasse praktikale, siis määratakse sulle juhendaja. Temalt saad alati kõike küsida, uurida ja ta juhendab sind nii tööalaselt kui ka Norma üleüldiste küsimustega. Ka kõik osakonnad on meil sõbralikud ja praktikantidele avatud, sest pidevalt areneva ettevõttena tervitame alati uusi inimesi! Me õpetame, arendame, harime ja juhendame oma praktikante kui täisväärtuslikku vara, lootes, et paljudest praktikantidest saavad meie pikaaegsed kolleegid.

Seega – kui sina tunned, et Norma võiks olla su praktikakoht, siis kandideeri julgelt!

Saada oma CV või küsi praktikaavalduse blanketti – NOR-HR@autoliv.com

 

Turvalisus– prioriteet nr.1

Rahvusvahelises autotööstuse tööjaotuses pole olemas suuri ja väikesi firmasid. On olemas pühendunud tegijad, nõudlikud kliendid ja ülim eesmärk – inimeste rahuolu ja elud.

Norma AS lõppklientideks on pea kõik suured autovalmistajad üle maailma!

Üle 60 inseneri

Üle 150 tootekategooria

130 aastat kogemust